Print head

Huvudkontor

ICA Gruppen AB

171 93 Solna
Sverige

Telefon

08 - 56 15 00 00

Besöksadress

Svetsarvägen 16, Solna

Org nummer

556048-2837

Kundtjänst

020 - 83 33 33
(helgfria vardagar kl. 09-15)

Kontakt

Övriga bolag inom koncernen

ICA Sverige AB

171 93 Solna, Sverige

Besöksadress: Svetsarvägen 16
Telefon: 08 - 56 15 00 00

Till ICA Sverige AB Till ICA Sverige AB

ICA Banken AB

171 93 Solna, Sverige

Besöksadress: Svetsarvägen 16
 

Till ICA Banken AB Till ICA Banken AB

ICA Norge AS

Postboks 6500
Rodeløkka 0501 Oslo, Norge

Besöksadress: Sinsenveien 45
Telefon: +47 23 05 50 00

Till ICA Norge AS Till ICA Norge AS

ICA Fastigheter AB

721 84 Västerås, Sverige
Besöksadress: Ingenjör Bååths gata 11
Telefon: 021 - 19 30 00

Till ICA Fastigheter AB Till ICA Fastigheter AB

Rimi Baltic AB

A. Deglava Str 161
Lv 1021 Riga, Lettland
Telefon: +371 704 55 50

Till Rimi Baltic AB Till Rimi Baltic AB

ICA Gruppens Portföljbolag

Hemtex

Adress: Druveforsvägen 8, 504 33 Borås
Telefon: 033 - 20 69 00

Till Hemtex Till Hemtex

Cervera

Adress: Tegnérgatan 23, 111 40 Stockholm
Telefon: 08 - 630 94 00

Till Cervera Till Cervera

Kjell & Company

Adress: Tärnögatan 6, 211 24 Malmö
Telefon: 040 - 680 25 00

Till Kjell & Company Till Kjell & Company

inkClub

Adress: Box 23027, 750 23 Uppsala
Kontakt:   press@inkclub.com

Till inkClub Till inkClub

Forma

Forma Magazine

Adress: Birger Jarlsgatan 61, 113 56 Stockholm
Telefon: 08 - 728 23 00

Till Forma Till Forma

Kontakta presstjänst

Telefon: 010 - 422 52 52
Ola Fernvall, Presschef
Ola Fernvall Presschef Mobil: 072 - 220 17 39 ola.fernvall@ica.se ola.fernvall@ica.se
Jenny Egeland, Pressekreterare
Jenny Egeland Pressekreterare Telefon: 08 - 561 500 93 Mobil: 070 - 293 52 98 jenny.egeland@ica.se jenny.egeland@ica.se
Sara Hjelm, Pressekreterare
Sara Hjelm Pressekreterare Telefon: 08 - 56 15 02 76 Mobil: 070 - 362 76 42 sara.hjelm@ica.se  sara.hjelm@ica.se

Kontakta Investor Relations

Frans Benson
Frans Benson Telefon: 08 - 56 15 00 20 Mobil: 070 - 510 70 95 frans.benson@ica.se frans.benson@ica.se
Pernilla Grennfelt
Pernilla Grennfelt Telefon: 08 - 56 15 01 11 Mobil: 070 - 290 99 55 pernilla.grennfelt@ica.se  pernilla.grennfelt@ica.se
Madelene Gummesson
Madelene Gummesson Telefon: 08 - 561 505 83 Mobil: 070 - 254 43 13 madelene.gummesson@ica.se madelene.gummesson@ica.se

print footer